Retseptid

Automaatkasti remondipakkumine võib kõikide mutrite ja poltidega koos olla päris pikk. Iga seib ja hammasratas peaks täpsuse mõttes peal olema.

Selleks, et teie töökoda saaks saata kliendile mitmeid variante muidu väga detailsetest pakkumistest, millest klient teeb enda valiku, kinnitab selle ja annab teile kindluse ilma vaidlusteta tööd teha, on Trumpauto loonud “retseptide” võimaluse. Kliendile tehakse pakkumise üldiseks ja ülevaatlikuks ning samas ei kaotata töökoja poolelt detailsust.

Siin ülevaade, kuidas see toimib:

Valides Ladu ja ost -> Artiklid -> Retseptid on Teil Trumpautos võimalik koostada Retsepte ja neid hiljem kasutada. Kuidas?

  1. Üks restsept võib koosneda piiramatust arvust toodetest ja teenustest.
  2. Et retsepti koostada, peaksid kasutatavad artiklid eelnevalt laos artiklite all olemas olema.
  3. Toodet reaalselt laos olema ei pea.
  4. Kui teie töökojal on FIFO sisse lülitatud, siis on võimalik retseptiga tooted miinusesse müüa ja hiljem tooteid lattu võttes miinus tagasi nulli viia.
  5. Kui retsept koosneb näiteks kümnest tootest ja kahest teenusest siis lisades pakkumisele retsepti koos kirjeldusega, näeb klient retsepti nimetust, kui pakutud lahendust. Selguse mõttes soovitame täiendava kirjeldusega kliendile lisainfot juurde anda.
  6. Klient ei näe toodete ja teenuste ridu, millest retsept koosneb – võite panna retsepti sisse iga poldi ja mutri mida pakutav teenus nõuab.
  7. Kui klient on pakutud retseptiga nõustunud ja olete pakkumise tööleheks konverteerinud, tuuakse töölehele kõik tooted ja teenused teie ettevõtte jaoks uuesti nähtavale, et info ei läheks mingil juhul kaduma.
  8. Vajadusel saate nimekirja, täiendada, muuta, elemente eemaldada.
  9. Kokkulepitud lõpphinna saate paika timmida manuaalselt või siis kasutades allahindluse funktsiooni, mille nupuke asub töölehel arve lõpus.
  10. Näiteks, kui pakkumisel oli hind 2400 Eurot, teie saite peale töö teostamist summaks 2408.34 Eurot, siis kasutage allahindluse funktsiooni. Sisestage lõppsumma lahtrisse 2400 Eurot ja Trumpauto leiab ise õige soodusprotsendi, et arve ja teie kokkulepe kliendiga klapiks.