Kuidas ja millal saab muuta arvet?

Kui arve on seotud töölehega saab arve muudatusi teha ainult töölehel ja arvet saab muuta seni kuni arve on tasumata. Kui soovid muuta arvet, mis on tasutud, peaksid arve kustutama, tegema töölehel muudatused ja uue arve looma ja uuesti tasumise märkima. Et sellist olukorda ei tekiks, soovitame arve luua kõige viimasena ja kõik tööd, kaubad, materjalid hoida töölehel, kui tööleht on valmis, saate seda muuta nii palju kui vaja, kõige viimasena tehke sellest arve ja lisage tasumine.

Kui arve ei ole töölehega seotud saab arvet muuta igal ajal. Arve mooduli kaudu ava arve, mida soovid muuta, rea lõpus on nupuke muuda, vii sisse soovitud muudatused arvele, vajuta salvesta ja viimasena vajuta Genereeri uus arve PDF. Eelmine versioon arvest jääb ka alles, eelmise kuupäevaga PDF faili ja uus versioon tekib uue kuupäevaga uuele reale.

Töölehel töö väljastamisel, kui valid makseviisiks arvega tasumine (kliendil on kreedit lubatud), siis arvet ei märgita makstuks. Kui on valitud mõni teine makseviis (kaardimakse või sula) siis märgitakse arve ka tasutuks.