Kuidas ja millal saab muuta arvet?

Kui arve on seotud töölehega saab arve muudatusi teha ainult töölehel ja arvet saab muuta seni kuni arve on tasumata. Kui soovid muuta arvet, mis on tasutud, peaksid arve kustutama, tegema töölehel muudatused ja uue arve looma ning uuesti tasumise märkima. Et sellist olukorda vältida, soovitame arve luua kõige viimasena ja kõik tööd, kaubad, materjalid hoida töölehel, kuni töö on lõpetatud ja tööleht valmis. Töölehte saate muuta nii palju kui vaja ning kõige viimasena looge sellest arve ja lisage tasumine.

Kui arve ei ole töölehega seotud saab arvet muuta igal ajal. Avage arve mooduli kaudu arve, mida soovite muuta, rea lõpus on nupp “muuda”, vii arvele sisse soovitud muudatused, vajuta salvesta ja viimasena vajuta Genereeri uus arve PDF. Eelmine versioon arvest jääb alles, eelmise kuupäevaga PDF failina ja uus versioon tekib uue kuupäevaga uuele reale.

NB! Töö völjastamisel töölehe kaudu, kui valida makseviisiks “arvega tasumine” (kliendil on krediit lubatud), siis arvet ei märgita automaatselt makstuks. Kui on valitud mõni teine makseviis (kaardimakse või sularaha), siis märgitakse arve ka tasutuks.